بازگشت

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

رویه های بازگرداندن کالا

با توجه به گستردگی و تنوع گروه‌های کالایی ارایه شده در  فروشگاه کالازون، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند – مانند کالاهای گروه‌ فرهنگ و هنر، ورزش و سرگرمی، پوشاک و کفش، لوازم خانگی غیربرقی، اسباب‌بازی، عطر و ادوکلن، زیورآلات و اکسسوری، لوازم آرایشی و بهداشت و مراقبت، لوازم شخصی برقی و غیربرقی، کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر چاپگر و قطعات داخلی کامپیوتر مانند کارت گرافیک، مادربرد، پردازنده و نظایر آن و گروه فرش- دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول هفت روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

لطفاً به موارد زیرتوجه داشته خاصداشته باشید:

– باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت اصلی فروشنده مربوطه راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) و تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور الزاما باید با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

فقط اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، به کالازون و نمایندگی شرکت فروشنده  اطلاع داده شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان مدت تعیین تکلیف کالا ، نگهداری شود و از دور ریختن آن و یا معدوم و پاره کردن آن جداً خودداری نمایید.

– استفاده از این خدمت تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نماینده کالازون تحویل داده شود.

-هرگونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این خدمت شامل اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.